Dużo atrakcji i świetna zabawa

Dużo atrakcji i świetna zabawa
W gminie Stęszew rady sołeckie wspierane przez samorząd na okoliczność Dnia dziecka zorganizowały imprezy rozrywkowe, rekreacyjno sportowe. Dla milusińskich przygotowano coś dla ducha i ciała. Były lody, kiełbaski z grilla oraz inne smakołyki w tym ciasto i napoje. Ponadto upominkami nagradzano za uczestników poszczególnych konkurencji.
Kilka zdań o tym jak bawiono się w Stęszewie i

Wronczynie.
# Stęszew
Wewnątrz i na zewnątrz sali widowiskowo-sportowej stęszewski Dom Kultury przygotował moc atrakcji. Sala duża została podzielona na sektory. W jednym dzieci mogły spróbować swoich sił w twórczości artystycznej. Można było też skorzystać z malowania twarzyczki. W części sportowej było mini boisko a obok dwie dmuchane budowle. Chętnych do wspinana i ślizgów nie brakowało. Na zewnątrz sali ustawiono płytki basen wypełniony wodą do pluskania bądź ślizgania na desce. Amatorów pierwszych tegorocznych kąpieli na świeżym powietrzu było sporo. Oczywiście nie zabrakło słodkich niespodzianek i łakoci. Było tak fajnie, że nikt nie chciał wracać do domu.
# Wronczyn
Na obiekcie sportowym we Wronczynie organizatorzy przygotowali dla dzieci liczne konkurencje sprawnościowe. Były punktowane rzuty do specjalnych kieszeni i koszyczków. Wyniki zapisywano a po zakończeniu konkurencji wręczano upominki. Był też slalom pomiędzy tyczkami. Ponadto na obiekt przybył wóz OSP w Strykowie i radiowóz Policyjny. Do oglądani i zapoznania się z tymi pojazdami zapraszali strażacy i funkcjonariusz. Radość dzieci wzbudziła chodząca duża maskotka „Ferdy”. Towarzyszyła jej bajecznie ubrana Aneta Serba, która częstował milusińskich cukierkami. Oprócz tego dla dzieci były lody i słodycze. Dla amatorów wspinaczki był dmuchany zamek. Zabawa do samego wieczora we Wronczynie była przednia.
Na imprezę przybyła zastępca burmistrz Dorota Stachowiak i radna Barbara Sikorska. (k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz