Filip najlepszym młodym księgowym

Filip najlepszym młodym księgowym
Uczeń Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim – Filip Łodyga jest pierwszym w kraju, a startowało 743 uczniów, z 35 szkół z województw wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.
Filip uczestniczył w Turnieju Talentów „Akademia Ksiegowego”. 12 kwietnia odbyła się uroczysta Gala wręczenia naród. Oganizowało ją Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział w Poznaniu.
Jako zdobywca I miejsca otrzymał wiele nagród, w tym laptop firmy Lenovo i dwumiesięczną płatną praktykę w księgowości firmy Ingka Business Service Center/IKEA wraz z zakwaterowaniem w Poznaniu.
W czasie uroczystości grodziski Zespół Szkół Technicznych został uznany za najlepszą szkołę w XI Edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego.
Jest to zasługa uczniów: Filipa Łodygi i Mileny Rudnickiej, którzy w etapie wojewódzkim konkursu zdobyli najwiekszą ilość punktów. Nagrodę dla szkoły kserokopiarkę odebrał nauczyciel przedmiotów ekonomicznych Michał Czaban.
Sandra Dalaszyńska-Kruczkowska

Brak komentarzy

Napisz komentarz