młodziczki UKŻPS Kościan

W piątek 22 03

rozegrały ostatni swój turniej w Wielkopolskiej Lidze Młodziczek po słabym pierwszym meczu uległy gospodyniom UKS Śmigiel 0:2, w kolejnym pojedynku zwyciężyły pewnie z Enea Energetyk Poznań II grając poprawną siatkówkę. W ostatnim turnieju Kościanianki pauzują i po rozegranym turnieju w najbliższą sobotę w Szamotułach poznanym końcowy wynik naszych młodziczek. W najbliższym czasie dziewczyny z pewnością wezmą udział w turniejach towarzyskich i będą szlifować formę na kolejny sezon.

Czwórkę która wywalczyła awans tworzą zawodniczki Klara Maćkowska, Weronika Wojciechowska, Olga Pawłowska, Klaudia Józefiak, Dominiką Miszkiewicz i Nadia Frąckowiak.

Zespół Dwójek tworzą :
Alicja Maćkowiak, Maja Walenciak i Joanna Tryjanowska.

W niedzielą 24 03 odbył się drugi turniej eliminacyjny rozgrywek Kinder + Sport nasze najmłodsze siatkarki kolejny raz miały okazję do rywalizacji w kategorii dwójek oraz czwórek. „ Czwórka „ tym razem wypadła znacznie lepiej i po ostatnim 7 miejscu tym razem uplasowała się na 3 miejscu. Z kolei „dwójki” kolejny raz zwyciężyły w turnieju zajmując 1 miejsce. Obie ekipy awansowały do ¼ rozgrywek, które prawdopodobnie zostaną rozegrane 31 03. Trzymamy kciuki za kolejne występy. Serdeczne gratulacje Jdla organizatorów za dobrą organizację i miłe upominki

Brak komentarzy

Napisz komentarz