poniedziałek, 25 października 2021

2021

Obecnie ze względu na stale rosnącą popularność na rynku znajdziemy wiele różnorodnych modeli oczyszczaczy powietrza. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju urządzenia możemy znacząco poprawić jakość powietrza w naszym domu, co będzie szczególnie ważne i odczuwalne podczas sezonu grzewczego, kiedy atakuje nas w dużej ilości bardzo szkodliwy dla organizmu smog.

Czytaj dalej

Planujesz ślub i wesele w wiejskim stylu? Twój temat przewodni wiąże się z estetyką rustykalną? Jeżeli szukasz odpowiedniej sukni ślubnej do przyjęcia na wsi, koniecznie sprawdź nowe modele sukienek boho. Ta estetyka doskonale wpisuje się w wesele, o którym marzysz. Do sukni boho możesz założyć piękny wianek, który jeszcze bardziej podkreśli charakter całej uroczystości. W tym artykule prezentujemy najciekawsze propozycje, ale musisz pamiętać, że opcji jest naprawdę wiele. Koronki oraz tiule w groszki doskonale sprawdzają się na sesjach plenerowych wśród zbóż czy polnych kwiatów.

Czytaj dalej

W dniu 30 maja w Katowicach odbył się Puchar Polski w Trójboju Siłowym RAW (bez specjalnego sprzętu). Kobra tym razem wystawiła tylko dwie zawodniczki – Agnieszkę Dąbrowską-Posała oraz nową zawodniczkę Natalię Świstarę. Ich zadaniem było sprawdzienie swoich możliwości, a w przypadku Agnieszki poprawienie rekordu Polski w martwym ciągu, w jej grupie wiekowej.

Czytaj dalej

Naszą trasę rozpoczynamy nad Jeziorem Lipno. Jest ono w całości zlokalizowane w Stęszewie. Akwen położony jest w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, tuż przy jego granicy. To idealne miejsce, by odetchnąć świeżym powietrzem i odpocząć. Podłużne jezioro jest stosunkowo głębokie, a jego otoczenie stanowią głównie pola i ponad 100-letni las sosnowo-świerkowy.

Czytaj dalej

VII Wycieczka Niespodziankowa „KLOPSÓW”
Uczniowie klas I i II grodziskiego Technikum: Sandra Adamczak, Karolina Banach, Mateusz Bruss, Kacper Flieger, Wiktor Gielnik, Cezary Krzyżanek, Patryk Mańkowski, Julia Markwitz, Dawid Nowaczyk, Jacek Ratajczak, Norbert Rosolski, Wiktoria Ruta, Zuzanna Sarnowska, Weronika Szczepaniak, Filip Tomys, Dominik Walkowiak, Paulina Waśkowiak i Natalia Zbierska wybrali się 7 czerwca na VII Wycieczkę Niespodziankową Szkolnego Klubu Turystycznego „KLOPS”.

Czytaj dalej