poniedziałek, 25 października 2021

2020 luty

Choć dobór przemyślanego modelu stroju kąpielowego to podstawa, nie można także zapomnieć o odpowiedniej kolorystyce. To w czym doskonale będzie prezentować się kobieta o ciemnej karnacji, niekoniecznie sprawdzi się w przypadku osoby z nieco słabszą opalenizną. Jak dobrać odpowiednie bikini? Oto kilka wskazówek!

 

Strój kąpielowy dla ciemnej karnacji

Ciemna karnacja to najbardziej pożądany kolor skóry podczas wakacji. Doskonale komponuje się on bowiem z najmodniejszymi kolorami ostatnich sezonów. Mowa tutaj oczywiście o bieli, beżu oraz różnorodnych odcieniach pasteli, np. pudrowego różu czy baby blue. Takie barwy idealnie podkreślą koloryt naszego ciała oraz zbudują stylizację, obok której nie będzie się dało przejść obojętnie. W przypadku ciemnej karnacji świetnie sprawdzą się również intensywne barwy, takie jak czerwień czy pomarańcz. Niekoniecznie warto jednak inwestować w brązowe, czarne czy inne ponure stroje kąpielowe.

 

Strój kąpielowy dla jasnej karnacji

Choć nie każda kobieta może cieszyć się ciemną, skąpaną w słońcu karnacją, to jasny odcień skóry również można fantastycznie wystylizować. W przypadku jej posiadaczek doskonale sprawdzą się czarne stroje kąpielowe. Ciekawe modele można znaleźć tutaj: https://gangirls.com/pl/c/STROJE-KAPIELOWE/22 Jest to swego rodzaju klasyka, która świetnie sprawdzi się w niemalże każdym wydaniu. Kobiety z jasną karnacją powinny także postawić na złote elementy, zielenie oraz brązy. Niekoniecznie sprawdzą się natomiast pastele.

 

Strój kąpielowy dla rudych

Osoby mające rude włosy zazwyczaj są również posiadaczkami karnacji ze złotymi refleksami, którą trudno przyporządkować do którejkolwiek z wyżej wymienionych kategorii. W ich przypadku sprawdzi się intensywna czerwień, butelkowa zieleń oraz brązy. Te barwy doskonale podkreślą atuty rudowłosych kobiet. Kolorem, którego zdecydowanie warto unikać, jest natomiast pomarańcz. Ciepły typ urody dosłownie zleje się z tym odcieniem, a stylizacja i piękne ciało znikną gdzieś w tłumie innych, banalnych strojów kąpielowych.